icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Кочуков Дмитро  Геннадійович

Кочуков Дмитро Геннадійович

Входить до фракції: Депутатська фракція політичної партії ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»
Суб’єкт висування: Слов’янська міська організація Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

Громадська приймальня

м. Слов’янськ, бульв. Пушкіна, 3 Слов’янська юридична консультація. Кожного вівторка з 15.00 до 18.00. Поштова та електронна адреса для зв'язку з виборцями: 84100, м. Слов’янськ, бульв. Пушкіна,3 юридична консультація; e-mail: office@samopomich.slav. net.ua
Звернутись

Для відправки запиту, будь ласка, авторизуйтесь в системі.


095 579 78 99
Округ: Територіальний виборчий округ №20
Вулиці округу: м. Слов’янськ – вул. Батюка: 42, 48–64; вул. Бульварна: 9, 11, 13; вул. Ясна: 15–25;

Біографічна довідка

Народився 25 січня 1973 року у м. Білгород-Дністровський Одеської області.

Громадянин України.

Освіта: вища, Університет внутрішніх справ м.Харкова, правознавство.

Місце роботи: Слов’янська юридична консультація, адвокат

Партійність: Член політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

Одружений.

Судимостей не має.

Учасник пленарних засідань

72 з 90
80 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

Звіт про роботу депутата за 2016-2017 роки

Відповідно до норм чинного законодавства та згідно з рішенням Слов'янської міської ради №12-ХІХ-7 від 24.12.2016 року, 12-го квітня, у приміщенні Центральної бібліотеки м.Слов’янська відбувся звіт депутата перед виборцями за результатами роботи за 2017 рік. З повним текстом звіту депутата можна ознайомитись за посиланням.

Депутатська група Слов’янської міської ради «ПАРТНЕРСТВО»

31 травня 2017 р. на 24-ій сесії Словʼянської міської ради 7 скликання було утворено депутатську групу «ПАРТНЕРСТВО» (положення про групу).

Основними напрямками роботи депутатської групи є:

- активізація діалогу місцевої влади з громадянським суспільством щодо розвитку м. Слов’янська;

- запровадження громадського бюджету для залучення громадян до конструктивного діалогу на користь міста;

- розгляд гендерних питань.

Головою депутатської групи «ПАРТНЕРСТВО» обрано Алтуніну Ольгу Миколаївну.

Звіт про роботу депутата за 2016 рік

Відповідно до норм чинного законодавства та згідно з рішенням Слов'янської міської ради № 12-ХІХ-7 від 24.12.2016 року, 14-го лютого, у приміщенні великої зали засідань міської ради відбувся звіт депутата перед виборцями за результатами роботи за 2016 рік. На звіті були присутні мешканці міста, які мали змогу ознайомитись з діяльністю депутата, поставити свої запитання та висловити пропозиції. Також, на зустрічі була присутня заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. З повним текстом звіту депутата ви можете ознайомитись за посиланням.

Розробка проекту комплексної міської програми "Соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік"

З метою підвищення рівня фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО, родин учасників АТО, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в зоні АТО, створення сприятливих адаптаційних умов для цивільного життя демобілізованих військовослужбовців — учасників АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану, створення у суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до них, депутатом було розроблено та подано на розгляд проект рішення "Про затвердження міської комплексної програми "Соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік"

Впровадження системи електронних закупівель «Прозорро»

З метою забезпечення прозорості, зниження корупції під час закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти, досягнення максимальної ефективності та економії міської радою коштів було впроваджено систему «Прозорро». (рішення Виконавчого комітету № 469 від 22.07.16)

Організація і проведення семінару «Збереження та відновлення житлового фонду:співпраця влади та громади, створення та функціонування ОСББ»

Під час семінару було роз’яснено питання власності у багатоквартирному будинку, практика реформування ЖКГ, поради щодо створення ОСББ та його функціонування. Захід проходив при підтримці Міжнародного республіканського інституту та фонду USAID.

Організація та проведення семінару з питань участі у державних закупівлях через систему «Прозорро»

Для успішного впровадження системи «Прозорро» депутатом було організовано зустріч з координатором проекту по Дніпропетровській області, на якій з учасниками обговорювалось:

- Що таке система «Прозорро»?

- Особливості нового законодавства про державні закупівлі, інше.

Ініціатива створення Статуту територіальної громади міста. Розробка його проекту

Усвідомлюючи необхідність створення основного нормативно-правового акту громади міста, з метою урахування історичних, національно- культурних, соціально-економічних, інших особливостей місцевого самоврядування було ініційовано розробку цього документа, утворено робочу групу та розроблено проект. (рішення Слов’янської міської ради №48-ХІІІ-7 від 29.07.16)

Розробка проекту Положення про постійні комісії Слов’янської міської ради

Постійні комісії є постійно діючими органами ради, які обираються з числа депутатів на термін повноважень ради та необхідні для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету. (рішення Слов’янської міської ради № 4-ІІ-7 від 20.11.15)

Розробка проекту Регламенту Слов’янської міської ради

Регламент є одним з основних нормативних документів, необхідний для діяльності міської ради, який визначає порядок скликання і проведення сесій Слов’янської міської ради, утворення і діяльності її органів, депутатських формувань, визначає процедуру підготовки і прийняття рішень Слов’янською міською радою.(рішення Слов’янської міської ради № 8-ІІ-7 від 02.12.15)