icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Преображенська  Ольга Іванівна

Преображенська Ольга Іванівна

Входить до фракції: Депутатська фракція Політичної партії «Опозиційний блок»
Суб’єкт висування: Політична партія «Опозиційний блок»

Громадська приймальня

м. Слов’янськ, вул. Олімпійська, 7 комітет мікрорайону Артема- Лісний 2-й четвер кожного місяця з 12.00 до 16.00. Поштова та електронна адреса для зв'язку з виборцями: 84105 м. Слов’янськ, вул.Новий Побут, 7; e-mail: 4953oleg16278@gmail.com
Звернутись

Для відправки запиту, будь ласка, авторизуйтесь в системі.


0669337554
Округ: Територіальний виборчий округ №20
Вулиці округу: м. Слов’янськ – вул. Батюка: 42, 48–64; вул. Бульварна: 9, 11, 13; вул. Ясна: 15–25;

Біографічна довідка

Народилась 4 вересня 1953 року у м. Луганську.

Громадянка України.

Освіта: вища, Слов’янський державний педагогічний інститут, дошкільна педагогіка і психологія.

Місце роботи: Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; волонтерська діяльність.

Партійність: безпартійна

Одружена.

Судимостей не має.

Учасник пленарних засідань

82 з 90
91 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

СПРИЯННЯ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ ГРОМАДЯН, ЩО ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ДЕПУТАТА НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ ПРОТЯГОМ 2016 РОКУ
  • Допомогла інваліду І групи Бученко О.В. провести звіряння платежів по оплаті за постачання газу.
  • Надала допомогу мешканцям округу (28-30 чоловік) в оформленні субсидії по оплаті за комунальні послуги та щодо уточнення результатів нарахування зазначеної субсидії.
  • Надала допомогу гр. Речінській І.А. в отриманні матеріальної допомоги, як особі у якої зруйноване житло під час проведення активної фази АТО на території м. Слов’янська, а також сприяла її включенню до інвестиційного проекту «Житло під ключ».
  • Сприяла вирішенню питання встановленню лавок на зупинці громадського транспорту «Садоводів» на м-ні Артема м. Слов’янська.
  • Сприяла вирішенню питання вивозу стихійного звалища твердих побутових відходів біля огорожі ДНЗ № 3 «Ромашка».
  • Сприяла вирішенню питання ремонту асфальтового покриття тротуару прибудинкової території дому, розташованому по вул. Бульварна, 11.
  • Звернулась до ЖЕК «Ліра» з питанням дератизації  підвальних приміщень будинку, розташованому за адресою вул. Батюка, 54. ЖЕКом виконанні роботи. Результат позитивний.
  • Сприяла вирішенню питання придбання спеціального харчування (безбілкової їжі) для дитини-інваліда.
  • Сприяла вирішенню питання забезпечення дровами інваліда Другої світової війни, що мешкає по вул. Маломіській м. Слов’янська.
БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ШПИТАЛЯ

Подарувала бібліотеку з сорока книг і книжкову полицю госпітальному відділенню психоневрологічного лікарні для учасників Другої світової війни, чорнобильців і учасників АТО.

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ – ІНВАЛІДІВ

Приймала участь в організації та проведенні свята з нагоди святкування Нового 2017 року для дітей-інвалідів.

ЖІНКИ ЗА МИР

Протягом року приймала участь у форумах, семінарах, регіональних зустрічах, телемостах по всій Україні у рамках проекту «Жінки за мир». Виступила ініціатором та очолила одноіменну депутатську групу. Депутатська група у Слов’янській міській раді створена з метою збільшення можливостей вирішення найважливіших для населення міста Слов’янська питань.

ПСИХОЛОГІЧНА ТА МАТЕРІАЛЬНА ПІДТРИМКА ІНВАЛІДІВ ДИТИНСТВА

З метою надання психологічної і матеріальною підтримки, протягом року, депутатом разом з представниками духовенства міста відвідуються діти - інваліди та інваліди дитинства з найважчою етимологією. Окрім цього, депутатом було передано дітям – інвалідам та інвалідам дитинства гуманітарну допомогу з Синодного відділу Києво - Печерської Лаври.

ДОПОМОГА ІНВАЛІДАМ

Протягом року депутат приймає участь в обслуговуванні інвалідів під час їх зустрічі з представниками заводу по виготовленню протезів.

РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ НА СЛОВ’ЯНСЬКОМУ КУРОРТІ

Враховуючи звернення депутата та інваліда I групи Логвинової Л.П.  24 грудня 2016 року прийнято рішення Слов’янської міської ради «Про затвердження Програми реабілітації дітей на Слов’янському курорті на 2017-2018 роки».

ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Разом з Харківською громадською організацією «Саморетяне» та помічником приймала участь у забезпечені переселенців (близько 100 осіб) багатодітних сімей, сімей з дітьми – інвалідами гуманітарними продуктовими наборами та засобами гігієни.

ВІТАННЯ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Привітала з днем місцевого самоврядування колектив комітету самоорганізації населення «ЖЕУ – 3» і організувала святковий обід з нагоди свята.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДА

Приймала участь в організації святкового концерту, відвідування сімей з дітьми-інвалідами та вручення продуктових наборів з нагоди святкування Міжнародного дня інвалідів.