icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01

Депутати ради

Алтуніна Ольга Миколаївна

Входить до фракції: Депутатська фракція політичної партії ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»
Суб’єкт висування: Слов’янська міська організація Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

Громадська приймальня

Графік прийому: кожну п'ятницю з 10:00 до 15:00 м. Слов'янськ, вул. Олімпійська, 5, офіс компанії "СДС". Електронна адреса для зв'язку з виборцями: altunina.ua@gmail.com
050 762 02 03
Округ: Територіальний виборчий округ №17
Вулиці округу: м. Слов’янськ – вул. Батюка: 17,19, 21/83, 25; вул. Василевського: 2–14; пров. Богомольця: 75–81;

Біографічна довідка

Народилась 3 січня 1975 року у м. Харкові.

Громадянка України.

Освіта: вища, Слов’янський державний педагогічний інститут, Академія муніципального управління; педагогіка та методика навчання, правознавство.

Місце роботи: Донбаський інститут техніки та менеджменту, доцент кафедри "Право України".

Партійність: безпартійна

Неодружена.

Судимостей не має.

Учасник пленарних засідань

37 з 45
82 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

Прийом громадян

24 березня 2017 - розгляд звернення громадян щодо встановлення дитячих майданчиків у дворі будинків №75 та №77 по вулиці Василевського та №25 по вулиці Г. Батюка. Результат - проект включено у програму по встановленню дитячих майданчиків м. Слов'янська, реалізацію якої заплановано на червень 2017 року. 

21 квітня 2017 - розгляд звернення громадян багатоквартирного будинку №10 по вулиці Василевського щодо ремонту внутрішніх квартальних доріг. Результат - направлено запит до Слов'янської міської ради для розгляду на сесії. Депутатський корпус підтримав запит, виконання робіт буде включено до бюджету міста.

5 травня 2017 - розгляд звернення громадян багатоквартирного будинку №81 по провулку Богомольця щодо повірки теплових лічильників, її вартості та періодичності. Результат - направлено запит до "Слов'янськ тепломережа" ОКП "Донецьктеплокомуненерго".

19 травня 2017 - розгляд звернення колективу вчителів та технічного персоналу ЗОШ №13 м. Слов'янська щодо порядку проходження медогляду працівниками шкіл, дитячих садків у місті. Результат - направлено запит депутатам Слов'янської міської ради для розгляду на сесії. Депутатський запит щодо безкоштовних медичних оглядів підтримано. Бюджетом буде передбачено витрати на проходження оглядів.

Депутатська група Слов’янської міської ради «ПАРТНЕРСТВО»

31 травня 2017 р. на 24-ій сесії Словʼянської міської ради 7 скликання було утворено депутатську групу «ПАРТНЕРСТВО» (положення про групу).

Основними напрямками роботи депутатської групи є:

- активізація діалогу місцевої влади з громадянським суспільством щодо розвитку м. Слов’янська;

- запровадження громадського бюджету для залучення громадян до конструктивного діалогу на користь міста;

- розгляд гендерних питань.

Головою депутатської групи «ПАРТНЕРСТВО» обрано Алтуніну Ольгу Миколаївну.

Звіт про роботу депутата за 2016 рік

Відповідно до норм чинного законодавства та згідно з рішенням Слов'янської міської ради № 12-ХІХ-7 від 24.12.2016 року, 14-го лютого, у приміщенні великої зали засідань міської ради відбувся звіт депутата перед виборцями за результатами роботи за 2016 рік. На звіті були присутні мешканці міста, які мали змогу ознайомитись з діяльністю депутата, поставити свої запитання та висловити пропозиції. Також, на зустрічі була присутня заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. З повним текстом звіту депутата ви можете ознайомитись за посиланням.

Розробка проекту Положення про наглядові ради комунальних підприємств Слов'янської міської ради

З метою ведення контролю за діяльністю комунальних підприємств та виконання покладених на них зобов'язань, для забезпечення їх відкритої, прозорої роботи, депутатом було розроблено та подано на розгляд проект рішення "Про затвердження Положення про наглядові ради комунальних підприємств Слов'янської міської ради". Згідно з Положенням, члени наглядових рад мають право брати участь у всіх офіційних нарадах, зустрічах, засіданнях та комісіях на підприємстві, подавати керівнику підприємства обов’язкові для розгляду пропозиції щодо діяльності підприємства, вносити питання, проекти документів, рішень, пропозиції та зауваження щодо роботи комунального підприємства, приймати участь у відборі кандидатур на призначення його керівника, погоджувати рішення щодо заключення договорів з мінімальною пороговою сумою та інше.

Розробка проекту комплексної міської програми "Соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік"

З метою підвищення рівня фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО, родин учасників АТО, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в зоні АТО, створення сприятливих адаптаційних умов для цивільного життя демобілізованих військовослужбовців — учасників АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану, створення у суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до них, депутатом було розроблено та подано на розгляд проект рішення "Про затвердження міської комплексної програми "Соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік"

Ініціатива створення тимчасової контрольної комісії для проведення інвентаризації договорів строкового особистого сервітуту та здійснення контролю щодо сплати суб'єктами господарювання коштів до місцевого бюджету за користування правом особистого строкового сервітуту

У зв'язку з необхідністю прозорого та рівного доступу суб'єктів малого підприємництва до можливості отримання місць для розміщення тимчасових споруд, розвитку підприємництва в рамках діючого законодавства, контролю щодо наповнення місцевого бюджету, депутатом розроблено проект рішення про створення відповідної комісії. Вказане рішення було прийнято сесією міської ради 09 листопада 2016 року.

Впровадження системи електронних закупівель «Прозорро»

З метою забезпечення прозорості, зниження корупції під час закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти, досягнення максимальної ефективності та економії міської радою коштів було впроваджено систему «Прозорро». (рішення Виконавчого комітету № 469 від 22.07.16)

Прийом громадян

22 січня 2016 року - розгляд звернення громадян щодо зносу дерев по вул.Батюка 23. Результат - підготовлено порубний білет, дерева частково знесені.

05 квітня 2016 року - розгляд звернення мешканців будинку 25 по вул.Батюка щодо незаконності будівництва тимчасової споруди. Результат - підготовлено проект рішення щодо скасування Положення про розміщення тимчасових споруд, однак депутатським корпусом ініціатива не підтримана.

17 травня 2016 року - розгляд звернення громадян щодо надання інформації, необхідної для створення ОСББ. Результат - зареєстровані нові об’єднання співвласників.

17 травня 2016 року - розгляд звернення громадян щодо порушень санітарних норм та правил ведення підприємницької діяльності у торгових точках по вул.Олімпійській 27. Результат - направлено запит до Головного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області та до санітарно-епідеміологічної служби.

17 травня 2016 року - розгляд повторного звернення звернення мешканців будинку номер 25 по вул.Батюка щодо незаконності встановлення тимчасових споруд. Результат - повторно ініційовано перевірку встановлення тимчасових споруд.

01 червня 2016 року - розгляд звернення щодо встановлення дитячого майданчику біля ЗОШ №17. Результат - питання винесене на розгляд сесії міської ради, однак в результаті поіменного голосування депутати відмовили у реалізації цієї ініціативи.

Правова освіта мешканців

З метою правової освіти мешканців виборчого округу 1 червня 2016 року було випущено інформаційний листок, що містить матеріали з питань утворення ОСББ, впровадження системи «Прозорро».

Розробка проекту міської Комплексної програми на 2016-2017 рр. «Відкрита влада. Прозоре місто»

Програма була розроблена для створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадянського суспільства, вдосконалення співпраці органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства, зміцнення організаційно-правових, фінансово-економічних засад місцевого самоврядування,створення сприятливих умов для участі мешканців міста у вирішенні питань місцевого значення. (рішення Слов’янської міської ради № 1-Х-7 від 18.04.16)