icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Кушнарьов Сергій  Миколайович

Кушнарьов Сергій Миколайович

Входить до фракції: Депутатська фракція політичної партії ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»
Суб’єкт висування: Слов’янська міська організація Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

Громадська приймальня

м. Слов’янськ, вул. Олімпійська, 5 щопонеділка з 10.00 до 15.00; м. Слов’янськ, вул. Свободи, 6 І поверх 2-а та 4-та середа місяця з 10.00 до 15.00. Поштова та електронна адреса для зв'язку з виборцями: 84116, м. Слов’янськ, вул. Олімпійська, 5 офіс компанії СДС ; e-mail: office@samopomich.slav. net.ua
Звернутись

Для відправки запиту, будь ласка, авторизуйтесь в системі.


050 904 84 16
Округ: Територіальний виборчий округ №11
Вулиці округу: м. Слов’янськ – вул. Добровольського, вул. Василівська (Жовтневої Революції): 35–40, 47–51А, 53–55, 57, 59, 83; вул. Центральна (Карла Маркса): 20–38; вул. Університетська (Леніна): 37, 39, 43–53, 56–60; вул. Лозановича, вул. Тараса Шевченка: 3–5А; вул. Ярослава Мудрого (Урицького): 15; вул. Банкова (Юних Комунарів): 73, 75, 77, 79, 81–89;

Біографічна довідка

Народився 3 серпня 1982 року у м. Слов’янську Донецької області.

Громадянин України.

Освіта: вища, Донецький університет економіки та права, фінанси і кредит.

Місце роботи: ТОВ «СДС-СХІД», директор.

Партійність: безпартійний

Одружений.

Судимостей не має.

Учасник пленарних засідань

63 з 90
70 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

Депутатська група Слов’янської міської ради «ПАРТНЕРСТВО»

31 травня 2017 р. на 24-ій сесії Словʼянської міської ради 7 скликання було утворено депутатську групу «ПАРТНЕРСТВО» (положення про групу).

Основними напрямками роботи депутатської групи є:

- активізація діалогу місцевої влади з громадянським суспільством щодо розвитку м. Слов’янська;

- запровадження громадського бюджету для залучення громадян до конструктивного діалогу на користь міста;

- розгляд гендерних питань.

Головою депутатської групи «ПАРТНЕРСТВО» обрано Алтуніну Ольгу Миколаївну.

Звіт про роботу депутата за 2016 рік

Відповідно до норм чинного законодавства та згідно з рішенням Слов'янської міської ради № 12-ХІХ-7 від 24.12.2016 року, 14-го лютого, у приміщенні великої зали засідань міської ради відбувся звіт депутата перед виборцями за результатами роботи за 2016 рік. На звіті були присутні мешканці міста, які мали змогу ознайомитись з діяльністю депутата, поставити свої запитання та висловити пропозиції. Також, на зустрічі була присутня заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. З повним текстом звіту депутата ви можете ознайомитись за посиланням.

Розробка проекту Положення про наглядові ради комунальних підприємств Слов'янської міської ради

З метою ведення контролю за діяльністю комунальних підприємств та виконання покладених на них зобов'язань, для забезпечення їх відкритої, прозорої роботи, депутатом було розроблено та подано на розгляд проект рішення "Про затвердження Положення про наглядові ради комунальних підприємств Слов'янської міської ради". Згідно з Положенням, члени наглядових рад мають право брати участь у всіх офіційних нарадах, зустрічах, засіданнях та комісіях на підприємстві, подавати керівнику підприємства обов’язкові для розгляду пропозиції щодо діяльності підприємства, вносити питання, проекти документів, рішень, пропозиції та зауваження щодо роботи комунального підприємства, приймати участь у відборі кандидатур на призначення його керівника, погоджувати рішення щодо заключення договорів з мінімальною пороговою сумою та інше.

Впровадження системи електронних закупівель «Прозорро»

З метою забезпечення прозорості, зниження корупції під час закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти, досягнення максимальної ефективності та економії міської радою коштів було впроваджено систему «Прозорро». (рішення Виконавчого комітету № 469 від 22.07.16)

Ініціатива з утворення робочої групи для розроблення проекту рішення щодо фінансової звітності комунальних підприємств

Створення робочої групи було необхідно  у зв’язку з потребою розроблення нормативного документу, який би регулював фінансову звітність комунальних підприємств перед своїм власником для прозорості використання коштів. До сьогодні робоча група не утворена.

Проведення круглого столу «ОСББ як інструмент підвищення енергоефективності житлових будівель. Діалог влади та громади»

Під час зустрічі, на якій були присутні представники громадськості, державних органів, експерти в області створення та підтримки ОСББ, обговорювались питання ефективності ОСББ як форми управління багатоквартирним будинком, погляди міської влади на здійснення реформи, практичні кроки діяльності ОСББ та їх асоціацій.

Прийом громадян

Розгляд звернення мешканців щодо ремонту тротуару біля магазину «Брусничка» по вул.Університетській.

Результат - питання вирішено.

Організовано і проведено семінар «Збереження та відновлення житлового фонду:співпраця влади та громади, створення та функціонування ОСББ»

Під час семінару було роз’яснено питання власності у багатоквартирному будинку, практика реформування ЖКГ, надано поради щодо створення ОСББ та його функціонування. Захід проходив при підтримці Міжнародного республіканського інституту та фонду USAID.

Проект програми «Безпечне місто»

Програма розроблена депутатом з метою забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки, захисту життя та здоров’я громадян, безпеки дорожнього руху на вулицях міста, запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, збереження історико-культурних цінностей та об’єктів благоустрою міста, шляхом створення системи відео спостереження. Міським головою, станом на 19.10.2016 року внесено питання затвердження програми до порядку денного пленарного засідання міської ради.

Реалізація грантового проекту «Голосування у Слов’янській міській раді», шляхом залучення технічних засобів, меблів та програмного забезпечення еквівалентом 960 тис. гривень

Етапи реалізації:

25 травня 2016 року - укладання грантової угоди з USAID.

16 вересня 2016 року - презентація порталу «Ваш депутат»

19 жовтня 2016 року - розповсюдження через Укрпошту поліграфічних матеріалів щодо функціонування та користування порталу «Ваш депутат»

Реалізація гранту була необхідна для забезпечення більшої прозорості процесу прийняття рішень міською радою, для впровадження системи електронного голосування, спрощення обробки результатів засідань; проведення інформаційної кампанії, щоб громадяни знали про наявність порталу «Ваш депутат» та мали до нього доступ; проведення опитування громадської думки, щоб допомогти міській раді виміряти зростання обізнаності громадян про рішення міської ради, діяльність депутатського корпусу.