icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Савченко  Сергій  Миколайович

Савченко Сергій Миколайович

Входить до фракції: Депутатська фракція «СОЛІДАРНІСТЬ»
Суб’єкт висування: Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Громадська приймальня

Графік прийому: м. Слов’янськ, вул. Центральна, 22а, офіс 3, 3-я середа кожного місяця з 15.00 до 17.00. Поштова адреса для листування: 84100, м. Слов’янськ, вул Центральна, 22а. Електронна адреса: info.savchenko@gmail.com
099 470 00 62
Округ: Територіальний виборчий округ №31
Вулиці округу: м. Слов’янськ – в'їзд Доватора, в'їзд Криничний, вул. Ангарська, вул. Весняна, вул. Гресівська, вул. Доватора, вул. Жовтнева, вул. Карпатська, вул. Кринична, вул. Лисичанська, вул. Миронівська, вул. Нарвська, вул. Орденоносців, вул. Парникова, вул. Пирогова, вул. Попова, вул. Радгоспна м-р Семенівка, вул. Ростовська, вул. Степова м-р Семенівка, вул. Таганрозька, вул. Талаліхіна, вул. Шахтарська, пров. Доватора, пров. Карпатський, пров. Криничний, пров. Лисичанський, пров. Миронівський, пров. Орденоносців, пров. Пирогова, пров. Попова, пров. Радгоспний м-р Семенівка, пров. Совхозний, пров. Шахтарський, Псих–лікарня

Біографічна довідка

Народився 27 липня 1965 року у м. Слов’янську  Донецької області.

Громадянин України.

Освіта: вища, Слов’янський державний педагогічний інститут, облік та аудит.

Місце роботи: ТОВ «Ектолайн», директор.

Партійність: безпартійний

Депутат Слов'янської міської ради VI скликання.

Одружений.

Судимостей не має.

Учасник пленарних засідань

60 з 76
78 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Щодо забезпечення мешканців м-на Семенівка питною водою.

http://www.slavrada.gov.ua/uploads/Image/deputats/7/news/savchenko/060718.pdf

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

З приводу усунення неприємного смороду, який походить від розташованої недалеко свиноферми.

http://www.slavrada.gov.ua/uploads/Image/deputats/7/news/savchenko/310518.pdf

Святкування Дня мікрорайону

За традицією, 14-го жовтня  ми святкуємо день мікрорайонів Семенівка і Високо-Іванівка. Приємно, що не дивлячись на не дуже теплу і суху погоду, багато мешканців мікрорайонів приєдналися до святкування.

Окрема подяка  ВЧ 3035 за надану польову кухню і дуже смачний куліш!!! Також, величезна вдячність учням школи №21 за їх активну участь у ярмарці і дуже смачну випічку, яку вони самі ж і приготували!

Загалом, свято вдалося на славу!!!

Розгляд звернень мешканців

Розгляд звернень мешканців мікрорайонів Семенівка щодо електропостачання мікрорайону (низька напруга, зникнення світла при несприятливих погодних умовах). Рішення – підготовлені звернення до начальника Слов'янського РЕМ. Результат – надано відповідь Слов'янського РЕМ ДТЕК з пропозицією узгодити дату та час обрізки гілок надто високих дерев, які і є причиною зникнення світла при негоді.

Розгляд звернення мешканців

Розгляд звернення мешканців будинку № 22 по вул.Центральна, щодо недобудованої 9-ти поверхової будівлі. Рішення – підготовлені звернення до міського голови та комунальних служб міста, з проханням з'ясувати право власності на цей незавершений будинок та примусити балансоутримувача завершити будівництво, або передати його у комунальну власність міста за для надання житла ВПО та місцевим мешканцям, житло яких постраждало під час проведення АТО. Результат – надана відповідь щодо власника.

Розгляд звернення мешканців

Розгляд звернення мешканців мікрорайону Високо-Іванівка щодо встановлення нових гойдалок на дитячому майданчику мікрорайону. Рішення – підготовлені звернення до міського голови, з проханням включити дане питання до Програми економічного та соціального розвитку Слов'янська.

Розгляд звернення мешканців

Розгляд звернення мешканців мікрорайону Високо-Іванівка щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Доватора. Рішення – підготовлені звернення до міського голови, з проханням включити дану вулицю до Програми економічного та соціального розвитку Слов'янська. Рішення – розробка проектно-кошторисної документації на проведення робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Доватора (винесено на розгляд комісії з питань комунальної власності).

Розгляд звернень мешканців

Розгляд звернень мешканців мікрорайонів Семенівка та Високо-Іванівка щодо грейдерування доріг в мікрорайонах.

Рішення – подання депутатського звернення до начальника відділу УЖКГ.

Результат – усі необхідні вулиці були загрейдеровані.

Гуманітарна допомога для сімей Семенівки та Високо-Іванівки

22 родини з дітками з мікрорайонів Семенівка та Високо-Іванівка за сприяння депутата Сергія Савченка отримали гуманітарну допомогу у вигляді солодощів, іграшок, канцелярських приладів та привітальних листівок,  які з великою любов'ю були зібрані школярами Київської області. Висловлюємо щиру подяку усім небайдужим до нашого регіону людям, особливо – волонтеру Марині Квітці! Хай Господь благословить Вас за усі Ваші щирі та доброзичливі справи!!!

Розгляд звернень мешканців

Розгляд звернення звернення мешканців мікрорайону Семенівка щодо вивезення будівельного сміття за адресою вул.Лісічанська, буд. 21 (в будинку ніхто не проживає, але будівельне сміття вже майже складалося на проїжджій частині.) Рішення – підготовленне депутатське звернення до директора КП «АТП 052814».

Результат – сміття вивезене 02.12.2016року у кількості 12 м3.