icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 data-icon data-icon icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01-13 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-40 icon-PG-LG-03 icon-PG-LG-01 icon-PG-LG-plenarn-01 icon-PG-LG-01 language

Депутати ради

Пустовіт Сергій Вікторович

Пустовіт Сергій Вікторович

Входить до фракції: Депутатська фракція політичної партії Аграрної партії України
Суб’єкт висування: Слов’янська міська партійна організація Аграрної партії України

Громадська приймальня

м. Слов'янськ. вул. Чубаря, 28б офіс Аграрної Партії України ІІ поверх 1-а і 3-я середа кожного місяця з 12.00 до 14.00. Поштова та електронна адреса для зв'язку з виборцями: 84122, м. Слов’янськ, вул. Світлодарська (Чубаря), 28б ООО «Гранум»; e-mail: pustovit_sv81@ukr.net
Звернутись

Для відправки запиту, будь ласка, авторизуйтесь в системі.


050 930 77 05
Округ: Територіальний виборчий округ №14
Вулиці округу: м. Слов’янськ – в'їзд Цимлянський, вул. Шнурковська (1 Травня), вул. Гоголя, вул. Січових Стрільців (Горького), вул. Далекосхідна, вул. Вчительська (Калініна): 68, 70–97; вул. Музейна (Кірова), вул. Ланова (Колгоспна), вул. Колонтаївська, вул. Корольова, вул. Університетська (Леніна): 12, 28–36, 38, 42; вул. Маяковського: 59; вул. Каштанова (Орджонікідзе), вул. Левадна (Першокінна), вул. Реконструкції, вул. Поштова (Рози Люксембург): 49–53, 55, 62–71, 72–104; вул. Тараса Шевченка: 10, 12, 16, 24, 28–32, 34, 36; вул. Цимлянська, вул. Козацька (Червоного Козацтва), вул. Калинова (Червонофлотська), вул. Шмідта, вул. Банкова (Юних Комунарів): 4, 6, 10, 14, 16, 18–18А, 24–34, 36–40, 42, 44–44А, 54–71; пров. 1 Шнурковська (Травня), пров. Андріївський, пров. Музейна (Кірова), пров. Лановий (Колгоспний), пров. Колонтаївський, пров. Красногірський, пров. Ординаторський (Крупської), пров. Кустарний, пров. Макаренка, пров. Слуцького Бориса (Пархоменка), пров. Поштова (Рози Люксембург), пров. Козацький (Червоного Козацтва), пров. Шмідта

Біографічна довідка

Народився 17 квітня 1981 року у м. Краматорську Донецької області.

Громадянин України.

Освіта: вища, Донбаська Державна Машинобудівна Академія, інженер-технолог.

Місце роботи: Приватний підприємець.

Партійність: безпартійний

Одружений.

Судимостей не має.

Учасник пленарних засідань

69 з 90
76 %

Рішень проголосовано

За
Проти
Утримався
Не
голосував
Був відсутній

Діяльність депутата

Депутатська група Слов’янської міської ради «ПАРТНЕРСТВО»

31 травня 2017 р. на 24-ій сесії Словʼянської міської ради 7 скликання було утворено депутатську групу «ПАРТНЕРСТВО» (положення про групу).

Основними напрямками роботи депутатської групи є:

- активізація діалогу місцевої влади з громадянським суспільством щодо розвитку м. Слов’янська;

- запровадження громадського бюджету для залучення громадян до конструктивного діалогу на користь міста;

- розгляд гендерних питань.

Головою депутатської групи «ПАРТНЕРСТВО» обрано Алтуніну Ольгу Миколаївну.

Звіт про роботу за 2016 рік

Уважаемые Присутствующие!

Разрешите Мне, как Главе Фракции Аграрной Партии Украины, предоставить отчёт о проделанной работе за год нашей депутатской каденции!

Что хотелось бы отметить, в первую очередь Аграрная Партия по структуре политических, экономических и социальных признаков, относится к Центристским Партиям! Таким образом деятельность партии направлена на улучшение Социально Экономического, Культурного развития нашей Страны! Мы сотрудничаем с депутатами разных партий, фракций , объединений, групп! Мы делаем все возможное, чтобы заявленные Нашей партией приоритеты были воплощены в жизнь! В 7 созыве депутатского корпуса Славянского Горсовета, наша Фракция представлена 3 депутатами, это Глава Фракции Пустовит Сергей Викторович, Водопьянов Константин Николаевич, Смирнов Виктор Сергеевич.

1. Пустовит Сергей Викторович член ПОСТІЙНА КОМІСіЯ З ПИТАННЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, БІЗНЕСУ, БЮДЖЕТУ ТА ФіНАНСІВ

2. Смирнов Виктор Сергеевич Голова ПОСТІЙНА КОМІСіЯ З ПИТАННЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ,ОСВІТИ , СОЦІАЛЬНОЇ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

3. Водопьянов Константин Николаевич член ПОСТІЙНА КОМІСіЯ З ПИТАННЬ ЗЕМЛЕ КОРИСТУВАННЯ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЕКОЛОГІЇ .

Вместе с Фракцией Самопомичь, БПП Солиданость, Наш Край, подавали Проект Решения об уменьшении порога закупки по системе Прозорро до 10000 грн. При поддержке нашей Фракции совместно с Депутатами Славянского и Лиманского Районов был организован митинг против продажи Земель Сельхоз Назначения 2016 год. 

Моя передвиборча програма була направлена на те що, я буду сприяти розвитку міста Миколаївка. Таким чином брав активну участь у написанні та затвердженні програми Соцеконом розвитку в місті Миколаївка на 2016 рік. Після прийняття та утвердження програми було передбачене фінансування на місто у розмірі біля 24 млн грн.

водопровідна мережа – 2,5млн грн

капітальний ремонт (відновлення) жилого будинку №22 по вул. Синецького (зруйнований під час проведення АТО)

капітальний ремонт доріг – 6 млн. грн

програма єнергозбереження, заміна вікон ЗОШ № 1 та № 2 – 1,8 млн грн

оснащення КЛПЗ «Слов янська ЦРЛ» медичним обладнанням – 5,4 млн

Сприяв виділенню коштів на підтримку Сервіскомуненерго в місті Миколаївка на суму 1,5 млн.

Я як, Депутат Славянськоі Міськой Ради 7 скликання. Постійна комісія з питань економіки, бізнесу, бюджету та фінансів! Член робочої групи при Словянському Ісполкомі, з питань наповнення Міського бюджету місцевими налогами та зборами ( Акцизний Податок! Робота групи дозволила забезпечення бюджету Міста в повному обсязі с перевиконанням його в частині Акцизних сборів!). Член робочої групи з питань фінансових надходжень в Бюджет міста, шляхом сплати податку за користування земельних ділянок (по Договіру Сервитуту на платне користування земельною ділянкою для розміщення Малих Архітектурних Форм), висновки і рекомендацій комісій були представленні Депутатам на пленарному засіданні 15.02.2017 року! На сесії звіт робочої групи, було прийнято в повному обсязі.

Член Робочій Группи з питань Молоді І Спорту( дозволило разом з Віктором Смірновим підвищити та збільшити кількість стипендій, що будуть профінансовані з Місцевого бюджету у 2017 році). Також завдяки плідної співпраці з Смірновим було затверджене фінансування на Відділ Молоді і Спорту( а саме: фінансування фільтровальноі станцій Міський басейн, фінансування Ліфтового підьемника для людей з обмеженими можливостями для Міський басейн) Збільшення фінансування на ремонти спортивних закладів міста, збільшення фінансування для закупівлі спортивного інвентаря, з міського бюджету будуть профінансовані спортивні майданчики відкритого типу !

 Член робочій группи з питань Почесний Громадянин Міста! Член робочої группи( написання Статуту Міста- як основного нормативно правового документу у відносинах в Громаді)! Був ініціатором створення группи для повернення будинків які мають Статус культурно історична спадщина Міста( Вілла Марія) у комунальну власність! Як член комісій по фінансам підняв питання про збільшення фінансування Программи безпечне Місто( сума збільшенна у два рази, кошти підуть на закупівлю камер зовнішнього спостереження, компьютерами та обладнаням яке дасть можливість своєчасно моніторити ситуацію в місті)! Також брав активну участь в виділені коштів з міського бюджету на софінансування проекту Парк Шовковичний(3 мільйони гривень),лист від кураторів проекту на моє ім'я! За колективними скаргами(1. Мешканці будинку 2 вул Бульварна, звернулися до мене с клопотанням встановити, чі відповідав вимогам зоконодавствам факт встановлення під їх вікнами Обьєкт Малой Архітектурной Форми.Мною були направлені депутатські звернення в Архітектуру Міста, Прокуратуру Міста!) 

2. До мене звернулися мешканці по вул Пер Виноградний 3, з проханням сприяти вирішенню питанню між їх ОСББ і Славянскьким Водоконалом в питанні ремонту каналізаційного колектора і водопостачання в їх будинок! ( Мною були складені відповідні депутатські звернення до очільника Водоконалу та Очільника відділу УЖКХ, після моїх звернень в план робіт данні питання були включенні!)

3. Колективне звернення мешканців міста Миколаївка вул Кошуби,Колодязьна,провулок Слов'янський з питання вирішення проблеми постачання питної води у літній час! Запити були направлені Миколаївському Міському голові, та очільнику СервісКомунЕнерго! В план СоцЕконом Розвитку ці вулиці були включені частково!

4. Колективне звернення мешканців багатоквартирних будинків вул Мира м Миколаївка на тривалу відсутність роботи ліфтів у двох будинках по цій вулиці! Було складено мною депутатські запити і направлені міському голові Миколаївки, питання частково вирішене!

5. Звернення мешканців Миколаївки вул Сінецького сприяти виділенню коштів на відновлення будинку, який був зруйнований при проведенні АТО! Запит був сформований і направлений Міському Голові міста Миколаївки! Кошти на відновлення були відділені з Бюджету Області та Держбюджету! На теперішній час іде процедура торгів через стстему Прозоро!

6. Звернення мешканців прилеглих домів( зупинка Молодіжна), район Артема. З вимогою встановити кому належить майно( металевий павільйон для торгівлі) на зупинці транспорта, з метою дотримання вимого благоустрію міста підприємцем власником павільйону! Мною було сформовано депутатський запит на ім'я Словянсого Міського голови! В відповіді відділу Архетиктури Славянькой Міськой ради значіця слідуюче: дане майно є не чійним договорів Аренди чі Строкового Сервитута не має! Обьєкт підляга демонтажу! Демонтаж на даний час не виконано!

7. Звернення мешканців міста з вимогою надати данні про можливість встановлення індивідуального опалення в багатоквартирних домах міста Слов'янськ! Також про можливість встановлення індивідуальних лічильників теплової енергій в своїх помешканнях! На дане доручення було написано депутатське звернення і оголошення на пленарному засіданні чергової сесій! Відповідь від всіх профільних відомств отримана, мешканці проінформовані!

8. Від імені Глави Фракцій було подане депутатське звернення на Міського Голову з вимогою включити в бюджет міста на 2017 рок, кошти на обладнання будинків тепловими лічильниками! В  бюджет міста на 2017 - 2019 ріки згідно програми входять 238 будинків, в які буде встановлено теплові лічильники за рахунок бюджету. Всього 19 млн 40тис, 2017р – 8млн, 2018р – 8 млн, 2019р – 3млн 40тис.

9. Від імені Фракції було написано депутатське звернення з вимогою встановити, чі був порушений закон в рамках регламента Міськой Ради 7 скликання в процесі призначення членів Виконкому! Звернення було розглянуто на постійної Комісії боротьби з корупцією та депутатською діяльністью!

10. Від імені фракції було піднято питання про доцільність виділення земельної ділянки для сміттево перевантажувальної станції, земельна ділянка не була виділена, на теперішній час програма знаходиться на доопрацюванні.

       Благодійність!

1. Як депутат призначив і виплачував грошові степендій обдарованим дітям ЗОШ/2 місто Миколаївка

2. Провів сучасний Інтернет і встановив Вай фай роутер. ЗОШ /2 Миколаївка! 

3.Сприяв розвиненю поза класного розвитку дітей в ЗОШ/2 ( спорт інвертарь дитячий табір літнього виховання)!

4. Разом з Водопьянов К. М, Смірновим В також з депутатами других фракцій провели Свято Футболу ( День Захисту Дитини)!